pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 1 września 2020
  • 1 października 2020
  • wyświetleń: 7648

Kabaret Skeczów Męczących w Pszczynie - zmiana daty!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Informujemy, że występ Kabaretu Skeczów Meczących w Pszczynie, który miał się odbyć 10 października, zostaje przeniesiony na piątek, 19 lutego 2021, na godzinę 17.00.

kabaret skeczów męczących
Kabaret Skeczów Męczących · fot. materiały prasowe


Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (sektory, miejsca pozostają te same).

Nowy program Kabaretu Skeczów Męczących - "NajŚMIESZNIEJszy" to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności, pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

Czas trwania programu to prawie 2 godziny. Cena biletu: 75 zł/ 85 zł/ 55 zł. Indywidualnie bilety można nabyć na stronie internetowej: www.biletyna.pl. Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel. 608 785 994.

Konkurs

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.