pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 22 maja 2021
  • 24 maja 2021
  • wyświetleń: 2928

Zostań gwiazdą "Żubrowiska". Ruszają zgłoszenia

Za nami:

Zespoły z całej Polski po raz kolejny zaprezentują swój talent w Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko". Zgłoszenia kapel przyjmowane będą od 24 maja do 25 czerwca.

Żubrowisko
Zostań gwiazdą "Żubrowiska". Ruszają zgłoszenia


Roxana Tutaj & Good Omen to laureat Nagrody Starosty Pszczyńskiego ubiegłorocznego "Żubrowiska". Żubrowiskowa scena czeka na energiczne zespoły z silnym głosem i wyjątkowym brzmieniem. Jeżeli scena to Wasze życie, koniecznie spróbujcie swoich sił podczas tegorocznej edycji przeglądu. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne i możliwość wystąpienia jako support przed gwiazdą imprezy!

Miłośników "Żubrowiska" czekają dwa dni mocnego grania. W sobotę, 14 sierpnia w przeglądzie weźmie udział siedem zakwalifikowanych przez jury zespołów. Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę starosty pszczyńskiego w wysokości 3000 zł. Zdobywcy drugiego miejsca otrzymają nagrodę burmistrza o wartości 2000 zł.

Finał imprezy z koncertem gwiazdy wieczoru został zaplanowany na 11 września. Jako support przed gwiazdą koncert zagrają laureaci przeglądu! Niedługo zdradzimy nazwę zespołu, który zelektryzuje i przyciągnie fanów ostrego grania. Oba wydarzenia odbędą się w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące.

- "Żubrowisko" przez 17 wcześniejszych edycji wypracowało swoją markę, o czym świadczy ilość zgłoszeń i pytań, jakie otrzymujemy od zespołów z całej Polski. Mamy nadzieję, że dopiszą także fani, spragnieni muzyki "na żywo" - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński.

Zgłoszenia do przeglądu można wysyłać od 24 maja do 25 czerwca do Wydziału Promocji i Integracji Europejskiej pszczyńskiego starostwa (wypełniony komputerowo formularz zgłoszeniowy, a także "demo" i rider techniczny) na adres mailowy info@zubrowisko.pl lub pocztowy: Starostwo Powiatowe, Wydział Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej, 43-200 Pszczyna, ul. 3 Maja 10.

Organizatorami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie.

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany formuły oraz terminów imprezy ze względu na dynamiczną sytuacją epidemiologiczną i ewentualne obostrzenia.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie:
www.powiat.pszczyna.pl/aktualnosci/7619-zostan-gwiazda-zubrowiska-ruszaja-zgloszenia

ar / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.