pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 3 lipca 2021
  • 19 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2720

Komediowe Kino z Klasą w Suszcu - sprawdź repertuar!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Kino z Klasą wraca do repertuaru, a że lato sprzyja relaksowi - to na dobry początek Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na dwie znakomite komedie!

kadr z filmu butelki zwrotne
kadr z filmu "Butelki zwrotne" · fot. materiały dystrybutora


W lipcu będzie można zobaczyć francuski film "Jeszcze dalej niż północ" w reżyserii Dany’ego Boona. Opowiada on o perypetiach pewnego naczelnika poczty, który w ramach kary za oszustwo trafia do placówki... w najodleglejszym chyba miejscu Francji. Miejscu, o którym krąży wiele wyjątkowo niepochlebnych legend. Czy okażą się one prawdą?

Sierpniowe kino rozbawi do łez znakomitą czeską komedią "Butelki zwrotne" w reżyserii Jana Svěráka. Czy emerytowany nauczyciel może jeszcze czegoś dokonać? Czy na emeryturze można odkryć swoje powołanie? "Butelki zwrotne" bawią mądrym sytuacyjnym humorem, ale także skłaniają do refleksji nad własnym życiem i jego przemijaniem.

Każdy seans zostanie poprzedzony krótką prelekcją pełną ciekawostek o filmach, aktorach i reżyserach. Na kino zostanie zapewniony bezpłatny transport pod warunkiem zgłoszenia się na niego co najmniej 10 osób minimum 3 dni przed seansem. Zgłoszeń do transportu należy dokonywać telefonicznie w sekretariacie: 32 212 44 91 wew. 23.

"Jeszcze dalej niż północ"
15 lipca, godz. 18:30
sala widowiskowa GOK Suszec

"Butelki zwrotne"
19 sierpnia, godz. 18:30
sala widowiskowa GOK Suszec

Kino jest bezpłatne!

Kontakt: e-mail: aga@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 21. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj