pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 4 czerwca 2020
  • wyświetleń: 2454

PALP: sezon zakończony, zagramy w pucharze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

W związku z panującą sytuacją, planowanym remontem boiska oraz zbliżającym się okresem wakacyjnym, podjęto decyzję o zakończeniu rozgrywek Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej w sezonie 2019/20.

orlik
PALP: sezon zakończony, zagramy w pucharze


W związku z przedwczesnym zakończeniem rozgrywek, wyniki rundy jesiennej zostają zaliczone jako ostateczne. Wszystkie zespoły I Ligi utrzymają się w rozgrywkach I Ligi na sezon 2020/21, a prawo gry w I Lidze uzyska drużyna Fundacja Niemożliwe Możliwym Piasek.

W związku z zakończeniem rozgrywek w sezonie 2019/20:
  • wszystkie zespoły I Ligi PALP w sezonie 2019/20, będą mogły przystąpić do rozgrywek I Ligi w sezonie 2020/21 (żadna drużyna nie spadnie);
  • prawo gry w I Lidze w sezonie 2020/21 uzyskała drużyna Fundacja Niemożliwe Możliwym Piasek;
  • wpisowe w sezonie 2020/21, dla drużyn które brały udział w sezonie 2019/20, zostanie obniżone.


Wszystkie zespoły, które brały udział w rozgrywkach PALP w sezonie 2019/20, zapraszamy do udziału w Pucharze Ligi. Zgłoszenia do Pucharu Ligi przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: liga@posir.pszczyna.pl (w tytule wiadomości należy wpisać "Puchar Ligi PALP") w nieprzekraczalnym terminie do 6 czerwca. W zgłoszeniu należy podać nazwę zespołu, imię i nazwisko zgłaszającego oraz numer telefonu kontaktowego.

Prawo udziału w Pucharze Ligi mają zespoły występujące w sezonie 2019/20 Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Pucharowe spotkania rozgrywane będą bez meczów rewanżowych (przegrany odpada) a pierwsza kolejka planowana jest na czwartek 11 czerwca. W kolejnych etapach rywalizacja może odbywać się w tygodniu. Udział w zmaganiach jest bezpłatny. Ostateczny system rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn.

Zgłoszone zespoły:
  • Profi M Tec Pszczyna
  • Ełka Team Pszczyna
  • Relaks Pszczyna
  • BKR Team Pszczyna


Zakończenie rozgrywek Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej planowane jest po rozstrzygnięciu zmagań pucharowych.

BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj