pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 4 listopada 2020
  • wyświetleń: 2115

Liga Futsalu Pszczyna - Suszec - Goczałkowice nie zagra

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

POSiR Pszczyna, GOSiR Goczałkowice-Zdrój oraz GOS Suszec informują, że Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice w sezonie 2020/2021 nie będzie organizowana. Taka decyzja ma związek z sytuacją epidemiczną panującą w Polsce.

Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice rozgrywana była od listopada do marca i wypełniała zimową przerwę w rozgrywkach piłkarskich. Co roku występowały w niej zespoły amatorskie oraz drużyny składające się z zawodników występujących w niższych rozgrywkach ligowych. Mając na uwadze stan epidemii w Polsce oraz ilość dziennych zachorowań na COViD-19, istnieje duże ryzyko przerwania rozgrywek, a ze względu na ograniczony czas na przeprowadzenie ligi, również kłopoty z jej dokończeniem. Wobec tych zagrożeń organizatorzy podjęli decyzję, że w sezonie 2020/2021 rozgrywki nie będą organizowane.

- Mamy nadzieję, że sytuacja w przyszłości się poprawi i będziemy mogli rozgrywki zorganizować za rok. Wszystkim życzymy zdrowia i odporności! - piszą organizatorzy.

LF2021

BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj