pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 listopada 2020
  • 8 listopada 2020
  • wyświetleń: 5456

Filip Walecki z Czarkowa walczy o stypendium sportowe

Filip Walecki z Czarkowa to młody sportowiec, który pomimo swojej niepełnosprawności z uporem spełnia swoje plany i pasje. Aktualnie walczy o stypendium sportowe w ramach akcji "W swoim żywiole" mającej na celu wsparcie ludzi z pasją w realizacji ich sportowych marzeń.

Filip Walecki z Czarkowa
Filip z Czarkowa walczy o stypendium sportowe · fot. www.facebook.com/Filip-na-21-szym-biegu-4675582374


Akcja pomaga młodym sportowcom w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego, poprzez przyznanie 10 jednorazowych stypendiów, każde w wysokości 10 tysięcy złotych. Spośród wszystkich zgłoszeń, za pośrednictwem ogólnodostępnego systemu do głosowania udostępnionego na stronie www.wswoimzywiole.edu.pl zostanie wyłonionych TOP 20 osób. W kolejnym etapie Kapituła wyłoni 10 zwycięzców, którzy otrzymają stypendia.

- Drodzy przyjaciele, kibice, obserwatorzy i wszyscy pozostali potrzebny Wasz głos, żeby wejść do TOP 20 Finalistów w walce stypendium. Moja wygrana w tej rywalizacji zależy tylko od Waszych głosów. Więc proszę głosujcie, udostępniajcie, rozsyłajcie i rozpowiadajcie - niech się niesie w świat, że każdy głos wiele wart - czytamy na facebookowym profilu Filip na 21-szym biegu.

Głos na Filipa można oddać TUTAJ.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.