pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 3 marca 2021
  • 11 marca 2021
  • wyświetleń: 3937

PALP: ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do Pucharu Ligi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

Wiosna za pasem, a tym samym początek rundy rewanżowej w Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Pierwszym akcentem wiosny będzie tradycyjnie Puchar Ligi, do którego zgłoszenia właśnie ruszyły.

Puchar PALP
fot. POSiR


Zimowa przerwa w rozgrywkach Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej, powoli dobiega końca. Pierwsza wiosenna kolejka na wyremontowanej płycie Orlika przy POSiR-ze, zaplanowana jest na 27 marca. Tydzień wcześniej (w niedzielę, 21 marca) rozegrane zostaną spotkania pierwszej rundy Pucharu Ligi. Prawo udziału w Pucharze Ligi mają zespoły występujące w bieżącym sezonie Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Pucharowe spotkania rozgrywane będą bez meczów rewanżowych (przegrany odpada), a w kolejnych etapach rywalizacja toczyć się będzie w tygodniu. Udział w zmaganiach o Puchar Ligi jest bezpłatny.

Zgłoszenia do Pucharu Ligi przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: liga@posir.pszczyna.pl (w tytule wiadomości należy wpisać "Puchar PALP") w nieprzekraczalnym terminie do 12 marca 2021. W zgłoszeniu należy podać nazwę zespołu, imię i nazwisko zgłaszającego oraz numer telefonu kontaktowego.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości można kontaktować się mailowo: liga@posir.pszczyna.pl.

Uwaga! W przypadku wprowadzania nowych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Organizator zastrzega sobie prawo do wstrzymania, a nawet odwołania rozgrywek o Puchar Ligi PALP.

BM / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj