pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 19 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2778

Obiekty POSiR na świeżym powietrzu otwarte z ograniczeniami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Od 16 kwietnia znów można korzystać z obiektów Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Możliwe jest uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu - przy zachowaniu limitu do 25 osób. Dotyczy to zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych.

obiekty POSiR otwarte


Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, od 16 kwietnia możliwe jest uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu - przy zachowaniu limitu do 25 osób.

Od piątku możliwe będzie uczestnictwo dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy. Natomiast działalność pozostałych obiektów sportowych (hale, kryte boiska itd.) nadal jest ograniczona wyłącznie do sportu zawodowego (tak jak dotychczas). Wszelkie wydarzenia mogą się odbywać bez udziału publiczności.

Wszelkie informacje na temat wolnych terminów uzyskają Państwo pod numerem telefonu 505 538 775 lub pod adresem sport@posir.pszczyna.pl .

ar / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj