pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 lipca 2020
  • wyświetleń: 4159

Zbiórka na rehabilitację i sprzęt dla kolarzy, którzy ucierpieli w wypadku

15 lipca na drodze Zdów - Bliżyce doszło do wypadku z udziałem młodych kolarzy z Uczniowskiego Klubu Sportowego AVATAR z Kobielic. Klub zachęca do wsparcia sportowców, którzy walczą o swoje zdrowie.

Wypadek w Zdowie. Ucierpieli młodzi kolarze z kobielickiego klubu - 15.07.2020 · fot. KMP Zawiercie


- Franka i Łukasza czeka długa rehabilitacja, która na pewno nie będzie miłym wspomnieniem z wakacji. To twardzi chłopcy, którzy wiedzą, co to ból i cierpienie w sporcie i zapewne łatwo się nie poddadzą. Wiedzą jednak, że ich rowery zostały doszczętnie zniszczone. Wspólnie możemy spełnić chociaż jedno z ich marzeń - czytamy na facebookowym profilu UKS AVATAR. - Każda złotówka, którą uda się nazbierać, zostanie przeznaczona na zakup rowerów oraz na wsparcie w rehabilitacji - zapewniają trenerzy.

Chłopców można wesprzeć przelewając dowolną kwotę na nr konta bankowego: 67109016520000000135640928 z dopiskiem "Darowizna dla Franka i Łukasza".

Zbiórka na rehabilitację i sprzęt dla młodych kolarzy z Kobielic

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.