pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 stycznia 2021
  • 15 stycznia 2021
  • wyświetleń: 2661

Burek sam nie poprosi o pomoc - można wesprzeć Przystań Ocalenie

Za nami:

Trwa coroczna akcja Fundacji Psi Los na rzecz pomocy schroniskom dla zwierząt w okresie zimowym. Wesprzeć można także Fundację Przystań Ocalenie z Ćwiklic. Zebrane pieniądze Fundacja przeznaczy na zakup karmy bytowej i specjalistycznej.Do 15 stycznia trwa VIII edycja ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. W zbiórce biorą udział wybrane schroniska, przytuliska oraz fundacje z całej polski.

- Pandemia zmieniła nie tylko świat człowieka - dramatycznie wpłynęła też na sytuację w schroniskach dla zwierząt. Obostrzenia nakładane na społeczeństwo odbijają się niestety na niewinnych, bezdomnych czworonogach... O wiele mniej osób odwiedza schroniska, zdecydowanie spadła liczba zwierząt trafiających do adopcji, Darczyńcy z oczywistych powodów w mniejszym stopniu wspierają schroniskowe czworonogi karmą lub drobnym datkiem - dlatego nasza akcja, organizowana w bardzo trudnym okresie, jest wyjątkowo ważna - mówią organizatorzy akcji. - Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w wymienionych schroniskach, przytuliskach i fundacjach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma michę pełną karmy! - zachęcają.

Wesprzeć można także Fundację Przystań Ocalenie z Ćwiklic - kliknij TUTAJ. Jej priorytetem jest wsparcie przytuliska dla koni oraz innych braci mniejszych. Miejsce to stworzone zostało w oparciu o działanie Stowarzyszenia Komitet Pomocy dla Zwierząt, prowadzącego właśnie przytulisko dla koni oraz innych zwierząt "Przystań Ocalenie". To tam swój dom znajdują zmęczone, schorowane, często wyeksploatowane do granic możliwości zwierzęta. Wśród ich podopiecznych znajdziemy - ponad setkę koni, krowy, świnie, kozy, owce, kury, osły i wiele, wiele innych.

Fundacja Przystań Ocalenie
W ramach akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc" można wesprzeć Fundację Przystań Ocalenie z Ćwiklic · fot. Fundacja Przystań Ocalenie


- Podczas wieloletniej działalności Komitet często napotykał szereg problemów przy próbach utrzymania przytuliska, dlatego wierzymy, że specjalnie powołana do życia Fundacja pozwoli zrobić jeszcze więcej dla poprawy losu zwierząt. Fundacja prowadzi działalność gospodarczą, z której cały dochód przeznacza na działalność statutową fundacji. Wierzymy, że wspólnie z Państwem będziemy mogli rozbudować przytulisko "Przystań Ocalenie", aby zawsze znalazło się w nim miejsce dla potrzebujących zwierząt. Naszym celem jest także uświadamianie w zakresie ochrony zwierząt, a także zaszczepianie empatii jak najmłodszym członkom naszego społeczeństwa. To jest nasze największe pragnienie, misja, dla której powstała Fundacja Przystań Ocalenie - piszą przedstawiciele Fundacji.

Loading...

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.