pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2607

Pomoc od gminy dla restauratorów w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Przedsiębiorcy będący podatnikami podatku od nieruchomości, którzy z powodu Covid-19 nie mogą prowadzić na terenie gminy Pawłowice działalności restauratorskiej i gastronomicznej, mogą skorzystać ze zwolnienia z podatku za kwiecień, maj i czerwiec bieżącego roku w stosunku do gruntów, budynków i budowli związanych z prowadzeniem działalności.

Warunkiem zwolnienia z podatku jest złożenie do 30 czerwca 2021 korekty informacji o nieruchomościach i obiektach budowlanych IN-1 (osoby fizyczne) lub korekty deklaracji na podatek od nieruchomości DN-1 (osoby prawne) wraz ze stosownym formularzem informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc rekompensującą negatywne konsekwencje ekonomiczne z powodu COVID-19.

Uchwała w tej sprawie została podjęta 30 marca, podczas ostatniej sesji Rady Gminy Pawłowice. Pomoc otrzymają przedsiębiorcy prowadzący działalność oznaczoną kodami PKD 56.30.Z oraz PKD 56.10.A.

Więcej informacji i link do uchwały na stronie Urzędu Gminy:
www.pawlowice.pl/aktualnosci/artykul/news/pomoc-dla-restauratorow/

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj