pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 5377

Pomagamy! Zbiórka publiczna dla pogorzelców z Warszowic

Wciąż jest potrzebna pomoc rodzinie z Warszowic, która 22 kwietnia w pożarze straciła niemalże cały swój dobytek (pisaliśmy na ten temat TUTAJ).

Zniszczenia wskutek pożaru w Warszowicach - 23.04.2021 · fot. zrzutka.pl


Gmina Pawłowice zgłosiła do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zbiórkę publiczną pn. POMOC RODZINIE Z WARSZOWIC PO POŻARZE. Zbiórka otrzymała numer 2021/873/KS. Od dziś każdy mieszkaniec gminy odwiedzający urząd, będzie mógł wesprzeć poszkodowanych wpłacając pieniądze do puszki znajdującej się w Punkcie Podawczym Urzędu Gminy Pawłowice.

Zbiórka pieniędzy potrwa do końca maja. - Wszystkim ofiarodawcom już teraz dziękujemy za okazaną pomoc i serce - mówią urzędnicy.

zbiórka publiczna dla pogorzelców z Warszowic
Zbiórka publiczna dla pogorzelców z Warszowic · fot. UG Pawłowice


Jednocześnie przypominamy, że najbliżsi poszkodowanych zorganizowali w Internecie zrzutkę dla pogorzelców. - Jako brat poszkodowanego, który służy bezinteresownie w ochotniczej straży pożarnej w Wiśle Małej, bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o udział w zbiórce i pomoc. Każdy grosz w tej sytuacji jest niezwykle cenny. Środki ze zbiórki zostaną przeznaczone na odbudowę domu i wszystko co jest niezbędne, aby pozbawione dachu nad głową rodziny mogły się czuć bezpiecznie. Pieniądze ze zbiórki posłużą także na zakup wszystkich niezbędnych rzeczy do życia - czytamy.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.